III edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wiem, co zrobić!” - czas start!

Kategoria: Informacje   Dodano: 06 listopada 2023    Wyświetleń: 1430   Autor: K. Szyposzyńska

Grafika przedstawiająca plakat, zapraszający do wzięcia udziału w trzeciej edycji powiatowego konkursu plastycznego „Wiem, co zrobić”, przeznaczonego dla  dzieci  w wieku od 4 lat do 9 lat  Prace konkursowe polegają na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką w formacie A3 lub A4, ilustrując przykłady zachowań, które zapewniają bezpieczeństwo w życiu codziennym oraz promują działalność służb i straży.

Już trzeci raz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim postanowiło ogłosić Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiem, co zrobić!”. Skierowany jest on do najmłodszych mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego.

Poprzednie edycje Konkursu, także zorganizowane przy współudziale Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, Nadleśnictwa Piotrków, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Udowodniły też, że edukacja najmłodszych mieszkańców Powiatu w zakresie budowania świadomości dotyczącej zagrożeń otaczających nas na co dzień, kreowania bezpiecznych postaw oraz zachowań wśród dzieci, czy promowania pracy służb i straży poprzez taką inicjatywę przynosi zadowalające efekty.

Konkurs skierowany jest do dzieci z terenu Powiatu Piotrkowskiego w wieku od 4 lat do 9 lat (do ukończenia III klasy szkoły podstawowej). Prace konkursowe powinny przedstawiać przykłady zachowań, które zapewniają bezpieczeństwo w życiu codziennym oraz promują działalność służb i straży. Termin ich składania upływa 30 listopada 2023 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są w Wydziale Zarządzania Kryzysowego, tel.: 44 732 78 20, 44 732 78 21, pczk@powiat-piotrkowski.pl.

Do pobrania:

Regulamin - wersja edytowalna