Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej z udziałem Powiatowej reprezentacji

Kategoria: Sport   Dodano: 06 grudnia 2022    Wyświetleń: 912   Autor: K. Szyposzyńska

Pracownicy Starostwa stoją w hali sportowej w Goleszach Dużych.

Powiatowa reprezentacja zajęła czwarte miejsce na Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, jaki zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Goleszach Dużych.

Zwycięzcą siatkarskich zmagań został Klub Sportowy Golesze. Drużyna reprezentująca Powiat Piotrkowski w składzie: Dorota Adamek, Bartłomiej Masiarek, Magda Pawłowska, Krzysztof Piesik, Grzegorz Sipa, Mariusz Stobiecki zajęła miejsce zaraz za podium, czyli czwarte.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo/?fbid=519196320246328&set=pcb.519196446912982