Zgłoś swój produkt do Marki lokalnej "Prosto z serca"

Kategoria: Informacje   Dodano: 26 września 2022    Wyświetleń: 962   Autor: Aneta Stępień

Logo Marki Prosto z serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej

Samorząd Powiatu Piotrkowskiego rusza z naborem produktów lub ofert, które warto poznać i promować pod wspólną marką "Prosto z serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej". Propozycja jest skierowana do przedsiębiorców i wytwórców, którzy zdecydują się na współpracę i zgłoszą swój produkt.

Jego walor oceni specjalnie powołana Komisja, która weźmie pod uwagę wysoką jakość produktu, jego dostępność i rozpoznawalność na rynku, przyjazność dla środowiska czy oryginalność. Na zgłoszenia Starostwo Powiatowe w Piotrkowie oczekuje do 3 października. Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin przyznawania Marki lokalnej

Formularz wniosku

Kryteria oceny produktów i usług

Wzór umowy licencyjnej