Zagrali w unihokeja podczas Mistrzostw Powiatowych

Kategoria: Sport   Dodano: 23 listopada 2022    Wyświetleń: 468   Autor: R.Jakubiak

Drużyna dziewcząt i chłopców stoi w sali sportowej trzynając zwycięski puchar

W Szkole Podstawowej im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009.

Najlepszym drużynom Powiatu Piotrkowskiego puchary w imieniu Piotra Wojtysiaka - Starosty Powiatu Piotrkowskiego wręczyła Anna Otwinowska - Dyrektor SP Wola Krzysztoporska. Należy nadmienić, iż drużyny ze Szkoły Podstawowej z Bab, której trenerem jest Joanna Nowak oraz z Łęk Szlacheckich, której trenerem jest Roman Pyrzanowski będą reprezentować Powiat Piotrkowski na zawodach rejonowych 28 listopada w Woli Krzysztoporskiej. Osobami odpowiedzialnymi za prawidłowe przeprowadzenie zawodów sportowych byli: Emilia Chęcińska, Marlena Danielak i Hubert Zawiślak - nauczyciele wychowania aktywnie działający na terenie gminy Wola Krzysztoporska.

W czwartek 24 listopada zapraszamy na Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w szachach w ramach Igrzysk Dzieci - rocznika 2010 i młodszych oraz Igrzysk Młodzieży Szklonej - rocznik 2008-2009 do hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach.

Oficjalne wyniki:

Kategoria dziewczęta – rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Baby

2 miejsce: SP nr 1 Sulejów

3 miejsce: SP Łęki Szlacheckie

4 miejsce: SP Wola Krzysztoporska

Kategoria chłopcy – rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Łęki Szlacheckie

2 miejsce: SP Wola Krzysztoporska

3 miejsce: SP Rozprza

4 miejsce: SP nr 1 Sulejów

5 miejsce: SP Baby