Zagrali Drużynowo w Mistrzostwach Powiatu Piotrkowskiego w Szachach

Kategoria: Sport   Dodano: 24 listopada 2022    Wyświetleń: 519   Autor: R.Jakubiak

hala sportowa dzieci biorące udział w Igrzyskach Szachowych pozują ze otrzymanymi pucharami i dyplomami

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Szachach w kategorii Igrzyska Dzieci rocznika 2010 i młodszych oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009. Do sportowej rywalizacji stanęło 8 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe z terenu Powiatu Piotrkowskiego.

Najlepszym drużynom Powiatu Piotrkowskiego puchary w imieniu Piotra Wojtysiaka - Starosty Powiatu Piotrkowskiego wręczyli: Dariusz Magacz - Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego, Krzysztof Mroczkowski - Radny Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim oraz Małgorzata Sadura - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach.

Należy nadmienić, iż najlepsze dwie drużyny z każdej kategorii będą reprezentować Powiat Piotrkowski na zawodach rejonowych, które odbędą się 18 grudnia br. również w Gorzkowicach.

Poniżej oficjalne wyniki:

Kategoria Igrzyska Dzieci rocznik 2010 i młodsi:

1 miejsce: SP Moszczenica

2 miejsce: SP Szydłów

3 miejsce: SP Gorzkowice

Kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Szydłów

2 miejsce: SP Rozprza

3 miejsce: SP Baby

4 miejsce: SP Gorzkowice

5 miejsce: SP nr 1 Sulejów

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo?fbid=510385254460768&set=pcb.510385447794082