Za nami Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w unihokeju

Kategoria: Sport   Dodano: 25 listopada 2022    Wyświetleń: 747   Autor: R.Jakubiak

ucznieowe ze szkoły podstawowej w Łękasz Szlacheckich stoja na hali sportowej z pucharami i dyplomami za zdobycie pierwszych miejsc w Mistrzostwach Powiatu Piotrkowskiego w unihokeju

W Szkole Podstawowej im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci rocznika 2010 i młodsi.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich zdominowali dzisiejsze zawody sportowe i to oni będą reprezentować nasz Powiat podczas zawodów rejonowych.

Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami, które w imieniu Starosty Piotra Wojtysiaka wręczyła Dyrektor Szkoły Anna Otwinowska.

Oto oficjalne wyniki

Kategoria dziewczęta: rocznik 2010 i młodsze

1 miejsce: SP Łęki Szlacheckie,

2 miejsce: SP Baby,

3 miejsce: SP Wola Krzysztoporska ,

4 miejsce: SP nr 1 Sulejów.

Kategoria chłopcy: rocznik 2010 i młodsi

1 miejsce: SP Łęki Szlacheckie,

2 miejsce: SP Wola Krzysztoporska,

3 miejsce: SP nr 1 Sulejów,

4 miejsce: SP Baby.

Nauczycielami wychowania fizycznego odpowiedzialnymi za prawidłowe przeprowadzenie zawodów sportowych byli: Emilia Chęcińska, Marlena Danielak i Hubert Zawiślak a ze strony naszego Starostwa całość przedsięwzięcia koordynował Grzegorz Sipa - pracownik Wydziału Aktywizacji Społecznej.