Tenis stołowy w Gorzkowicach a piłka ręczna w Gomulinie

Kategoria: Sport   Dodano: 09 listopada 2022    Wyświetleń: 428   Autor: Aneta Stępień

Radny powiatowy Krzysztof Mroczkowski wręcza puchar zawodnikowi nagrodzonej drużyny

Do Gorzkowic zjechały na Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w tenisie stołowym reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych z terenu Powiatu Piotrkowskiego. Przy stołach z paletkami w dłoni mierzyły się roczniki 2010 i młodsi. Najlepszym drużynom puchary w imieniu Piotra Wojtysiaka - Starosty Powiatu Piotrkowskiego wręczyli:  Krzysztof Mroczkowski – Radny Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim  oraz  Małgorzata Sadura – Wicedyrektor SP Gorzkowice. Dwie drużyny z każdej kategorii będą reprezentować Powiat Piotrkowski w Rejonowych Zawodach, które odbędą się 18 listopada br. również w Gorzkowicach.

Poniżej oficjalne wyniki:

kat. dziewczęta – rocznik 2010 i młodsze:

1 miejsce: SP Moszczenica

2 miejsce: SP Gorzkowice

3 miejsce: SP Straszów

4 miejsce: SP Włodzimierzów

5 miejsce: SP Milejów

6 miejsce: SP Wola Krzysztoporska

kat. chłopcy – rocznik 2010 i młodsi:

1 miejsce: SP Gorzkowice

2 miejsce: SP Moszczenica

3 miejsce: SP Straszów

4 miejsce: SP nr 1 Sulejów

5 miejsce: SP Krzyżanów

6 miejsce: SP Milejów

Tymczasem dzień wcześniej rozegrano w Gomulinie mecze piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży rocznik 2008-2009. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn z Powiatu Piotrkowskiego. Podczas zawodów drużynom kibicował  Bernard Matyszewski – Przewodniczący Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim.

Poniżej oficjalne wyniki:

kat. chłopcy – rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Rozprza

2 miejsce: SP nr 1 Sulejów

3 miejsce: SP Gomulin

4 miejsce: SP Szydłów

5 miejsce: SP Moszczenica

6 miejsce: SP Golesze

Szczypiorniści ze Szkoły Podstawowej w Rozprzy, których trenerem jest Artur Lipiński będą reprezentować Powiat Piotrkowski na zawodach rejonowych, które zostaną rozegrane 18 listopada w Tomaszowie Mazowieckim.