SP Wolbórz z największą liczbą goli

Kategoria: Sport   Dodano: 18 maja 2022    Wyświetleń: 566   Autor: Aneta Stępień

Piłkarz na boisku kopie piłkę do drugiego zawodnika

Na stadionie sportowym w Gorzkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego Szkół Podstawowych w piłce nożnej w kategorii chłopców rocznik 2007-2008, w których rywalizowało 8 drużyn.

Oficjalne wyniki:

kat. chłopcy – rocznik 2007-2008:

1 miejsce: SP Wolbórz

2 miejsce: SP Wola Kamocka

3 miejsce: SP nr 1 w Sulejowie

4 miejsce: SP Bujny

5-6 miejsce: SP Łęki Szlacheckie/SP Moszczenica

7-8 miejsce: SP Gorzkowice/SP Mierzyn

Najlepszym drużynom Powiatu Piotrkowskiego puchary wręczył Dariusz Magacz – Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego. Osobą odpowiedzialną za prawidłowe przeprowadzeni zawodów sportowych był Marek Siewierski – nauczyciel wychowania fizycznego aktywnie działający na terenie gminy Gorzkowice.

A już 3 czerwca zapraszamy do Sulejowa na Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej w kategorii chłopców i dziewcząt.