Najlepsi z najlepszych w piłce siatkowej

Kategoria: Sport   Dodano: 15 grudnia 2022    Wyświetleń: 699   Autor: R.Jakubiak

piłka do siatkówki, trzy puchary dla najlepszych drużyn

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Czarnocina oraz drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie zwycięzcami Mistrzostw Powiatu Piotrkowskiego w piłce siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2010 i młodsi, które odbyły się na hali sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Najlepsze drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami, które w imieniu Starosty Piotra Wojtysiaka wręczyli: Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego - Dariusz Magacz, a także Organizator zawodów Anna Budzisz.
Oto oficjalne wyniki:
Kategoria dziewczęta: rocznik 2010 i młodsze:
1 miejsce: SP Czarnocin,
2 miejsce: SP nr 1 Sulejów,
3 miejsce: SP Mierzyn,
4 miejsce: SP Moszczenica,
5 miejsca: SP Dąbrowa nad Czarną.
Kategoria chłopcy: rocznik 2010 i młodsi:
1 miejsce: SP nr 1 Sulejów,
2 miejsce: SP Rozprza,
3 miejsce: SP Moszczenica,
4 miejsce: SP Wola Kamocka,
5 miejsca: SP Wolbórz.
Były to już ostatnie zawody sportowe w tym roku organizowane w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego Powiatu Piotrkowskiego. Ze strony naszego Starostwa całość przedsięwzięcia koordynował Grzegorz Sipa - pracownik Wydziału Aktywizacji Społecznej.
Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo/?fbid=526659709499989&set=pcb.526660219499938