Koszykarskie zmagania chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kategoria: Sport   Dodano: 01 marca 2023    Wyświetleń: 613   Autor: R.Jakubiak

sala gimnastyczna drużyna chłopców, która zajęła pierwsze miejsce pozuje z piłka dyplomem i pucharem

Koszykarze z SP Boryszów stanęli na najwyższym stopniu podium podczas Mistrzostw Powiatu Piotrkowskiego w piłce koszykowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009.

Za nami Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w piłce koszykowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009, które zostały rozegrane na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulejowie. W zmaganiach zmierzyły się drużyny chłopców z siedmiu szkół powiatu.

Oficjalne wyniki zawodów

Kategoria chłopcy: rocznik 2008-2009

1 miejsce: SP Boryszów

2 miejsce: SP Niechcice

3 miejsce: SP Gorzkowice

4 miejsce: SP Gomulin

5 miejsce: SP Moszczenica

6 miejsce: SP Golesze

7 miejsce: SP nr 1 Sulejów

Wszystkim drużynom gratulujemy, a nauczycielom wychowania fizycznego Łukaszowi Nojkowi oraz Maciejowi Janu dziękujemy za przygotowanie wydarzenia.