Golesze i Rozprza w siatkówce najlepsze

Kategoria: Sport   Dodano: 02 czerwca 2023    Wyświetleń: 510   Autor: Aneta Stępień

Zawodnicy grają na boisku siatkowej piłki plażowej

W Centrum Sportów Plażowych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego Szkół Podstawowych w siatkówce plażowej w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2008-2009.

Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn. Były to ostatnie zawody sportowe na szczeblu powiatu piotrkowskiego w roku szkolnym 2022/23. Oficjalne podsumowanie zmagań sportowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ramach Szkolnego Związku Sportowego Powiatu Piotrkowskiego zaplanowano z końcem września tego roku. Najlepszym drużynom Powiatu Piotrkowskiego medale i dyplomy wręczył Dariusz Magacz – Wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego.

Oto oficjalne wyniki:

kat. dziewczęta – rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Golesze Duże

2 miejsce: SP Bujny

3 miejsce: SP nr 1 Sulejów

4 miejsce: SP Moszczenica

kat. chłopcy – rocznik 2008-2009:

1 miejsce: SP Rozprza

2 miejsce: SP Golesze Duże