Gala Wirtuoz Challenge już jutro w Wolborzu

Kategoria: Sport   Dodano: 16 września 2021    Wyświetleń: 861   Autor: K. Szyposzyńska

Gala Wirtuoz Challenge, 17 września, g.19.00, Hala Sportowa w Wolborzu, tel. 516 050 150

Już jutro, 17 września, w Hali Sportowej w Wolborzu odbędzie się gala sportów walki „Gala Wirtuoz Challenge”. To międzynarodowe wydarzenie prezentujące różne dyscypliny sportów walki z zakresu MMA i K1 odbędzie się dzięki głosom mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego.

To właśnie mieszkańcy podczas Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2021 zorganizowanym przez nasze Starostwo wskazali, że to gala sportów walki jest wydarzeniem sportowo - turystycznym, które powinno pojawić się w kalendarzu wydarzeń w 2021 r. Na galę zaprasza Stowarzyszenie Wirtuoz z siedzibą w Wolborzu oraz Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, ponieważ to Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb. jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia.

Początek wydarzenia planowany jest na g. 19.00, informacji na temat biletów można zasięgnąć pod nr tel. 516 050 150.