Trwałość projektu Piotrkowskiego Centrum Usług Środowiskowych POCUŚ

Kategoria: Projekty ze środków zewnętrznych   Dodano: 31 marca 2022    Wyświetleń: 363   Autor: Aneta Stępień

Instytucjonalna gotowość podmiotu do świadczenia usług

realizacja zasady trwałości projektu pn. „PoCUŚ – Piotrkowskie Centrum Usług Środowiskowych”

Powiat Piotrkowski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że z dniem 31.03.2022 r. zakończono realizację Projektu pn. „PoCUŚ – Piotrkowskie Centrum Usług Środowiskowych”.

Projekt nr RPLD.09.02.01-10-B059/18, realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w partnerstwie z Gminą Wolbórz/Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wolborzu, Gminą Moszczenica/Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Moszczenicy, Gminą Grabica/Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grabicy, Gminą Sulejów/Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sulejowie, Związkiem Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka/Komendą Hufca Piotrków Trybunalski, Fundacją „Alter Med” Centrum Pomocy – Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień.

Powiat Piotrkowski Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż posiada instytucjonalną gotowość podmiotów do świadczenia usług utworzonych w ramach projektu.

Zadanie 11: Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Z dniem 31 marca 2022 r. zakończyła się realizacja projektu “PoCUŚ – Piotrkowskie Centrum Usług Środowiskowych” w ramach konkursu nr RPLD.09.02.01-IP.01-10-002/18 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Osi priorytetowej IX Włączenie społeczne, Działania IX.2 Usługi na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, Poddziałania IX.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne, nr projektu RPLD.09.02.01-10-B059/18.

W ramach zapewnienia trwałości projektu Powiat Piotrkowski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza gotowość do świadczenia usług wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na okres co najmniej 5 lat.