"Niania szansą na powrót do pracy 2” - rusza nabór

Kategoria: Projekty ze środków zewnętrznych   Dodano: 14 listopada 2022    Wyświetleń: 736   Autor: Aneta Stępień

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza mieszkanki powiatu do udziału w projekcie „Niania szansą na powrót do pracy 2”. Jeśli zamieszkujesz powiat piotrkowski, masz dziecko od 20 tygodni do 3 lat, które nie uczęszcza do żłobka, klubu dziecięcego, ani nie jest pod opieką opiekuna dziennego, wróciłaś lub chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim, drugi rodzic pracuję zawodowo, ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Projekt przewiduje udzielenie wsparcia 22 pracującym kobietom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3, które są aktywne zawodowo lub planują powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka. Uczestniczka projektu podejmuje samodzielnie decyzję dotyczącą wyboru osoby do opieki nad dzieckiem. Nianią może zostać bliska rodzina np. babcia lub ciocia dziecka. Wsparcie polegać będzie na refundacji części kosztów wynagrodzenia niani. Rekrutacja trwa od listopada do grudnia 2022 r. lub do zamknięcia pełnej listy uczestników.  Więcej informacji na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim, w zakładce „Niania szansą na powrót do pracy 2” lub pod numerem telefonu 44 732 32 34, bądź osobiście w Biurze Projektu ul. Dąbrowskiego 12 pokój 23. Czekamy właśnie na Ciebie! ZREKRUTUJ SIĘ!

Więcej informacji na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim, w zakładce „Niania szansą na powrót do pracy 2” lub pod numerem telefonu 44 732 32 34, bądź osobiście w Biurze Projektu ul. Dąbrowskiego 12 pokój 23.

Czekamy właśnie na Ciebie! ZREKRUTUJ SIĘ!