Jest nowy sprzęt do prac na powiatowej sieci melioracyjnej

Kategoria: Projekty ze środków zewnętrznych   Dodano: 30 października 2023    Wyświetleń: 403   Autor: K. Szyposzyńska

Niebieski ciągnik firmy Holland

Zarząd Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim dostanie do dyspozycji ciągnik wraz z osprzętem do pracy na sieci melioracyjnej Powiatu Piotrkowskiego. To dzięki pozyskaniu przez samorząd powiatowy funduszy zewnętrznych w kwocie wynoszącej ponad 500 tys. zł.

Powiat Piotrkowski, dzięki uzyskaniu dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, dokonał zakupu ciągnika rolniczego wraz z ramieniem hydraulicznym oraz dwoma głowicami - do koszenia traw, krzewów i wycinki krzaków, a także gałęzi. Nowy sprzęt trafi do Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim i będzie wykorzystywany na liczącej ponad 500 km sieci dróg powiatowych. Zakup został zrealizowany w ramach dwóch zadań: ,,Zakup sprzętu do utrzymania i renowacji rowów oraz przepustów na terenie Powiatu Piotrkowskiego” oraz ,,Zakup sprzętu do pracy na sieci melioracyjnej Powiatu Piotrkowskiego”. Całkowity koszt projektów wynosi 650 916 zł, z czego aż 509 850 zł stanowi dofinansowanie ze środków łódzkiego Funduszu.

www.wfosigw.lodz.pl

pomarańczowy sprzęt do pracy na drogach

Sprzęt z informacją, że został zakupiony ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Łodzi.

Logo Wojewózkiego Funduszu Ochrony  rodowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi