Rada Seniorów Powiatu Piotrkowskiego II kadencji

Kategoria: Powiat   Dodano: 19 marca 2019    Wyświetleń: 1551   Autor: Admin

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nabór na członka Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego zostaje przedłużony do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

OGŁOSZENIE O UZUPEŁNIAJĄCYM NABORZE

Starosta Powiatu Piotrkowskiego ogłasza uzupełniający nabór na członka Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego II kadencji. Formularze zgłoszeniowe wraz z Oświadczeniami Kandydata należy składać w Wydziale Projektów i Funduszy Zewnętrznych w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7, w terminie do dnia 23 marca 2020 roku, do godziny 15:30. O ważności nadesłania lub złożenia w terminie dokumentów decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ogłoszenie o naborze

Oświadczenie kandydata

W związku z powołaniem Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego uchwałą nr 20/2019 Zarządu Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 27 marca 2019 roku, w sprawie powołania składu osobowego członków Rady Seniorów Powiatu Piotrkowskiego II kadencji, przedstawiamy skład osobowy Rady Seniorów:

1. Elżbieta Bąk
2. Grażyna Stolarska
3. Teresa Anna Chruścik
4. Stanisław Marciniak
5. Jerzy Mizera
6. Janina Franczak – Kujawska
7. Stanisław Janiec
8. Anna Mizgalska – Dąbrowska
9. Danuta Woźniak