Zapraszamy na kulinarny konkurs Smaki Ziemi Piotrkowskiej

Kategoria: Kultura   Dodano: 25 października 2021    Wyświetleń: 1187   Autor: Aneta Stępień

Starostwo Powiatowe w Piotrkowie wspólnie z "Fundacją Iglo" poszukuje smaków Ziemi Piotrkowskiej. W tym celu ogłoszono konkurs dla mieszkańców powiatu oraz organizacji społecznych działających w powiecie, które znają przepisy na wyjątkowe, historyczne potrawy od ćwierć wieku przygotowywane w naszym regionie.

Mogą to być przekąski, zupy, dania główne, ciasta i desery, przetwory, których niepowtarzalny smak ma zachwycić jurorów konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 listopada tego roku, a szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie konkursu zamieszczonym poniżej. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin Konkursu Smaki Ziemi Piotrkowskiej

Karta zgłoszeniowa uczestnika lub Organizacji