Zapraszamy na Koncert z okazji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego

Kategoria: Kultura   Dodano: 23 września 2021    Wyświetleń: 329   Autor: K. Szyposzyńska

Koncert z okzaji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ponadto w tle zdjęcie kardynała oraz nazwy oraz logotypy patronów wspierających wydarzenie.

Koncert z okazji beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, objęty Patronatem przez Starostę Powiatu Piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka, odbędzie się 24 września w Centrum idei "Ku Demokracji".

Sam koncert "Wszystko postawiłem na Maryję" zostanie poprzedzony konferencją poświęconą roli, jaką prymas Stefan Wyszyński odegrał w historii Polski. Rozpocznie się ona o godz. 19.00, a w roli prelegenta wystąpi Barbara Śpiewak. Następnie o godz. 19.45 odbędzie się koncert główny w wykonaniu zespołu muzycznego Syjon. Na zakończenie o godz. 21.00 będzie miał miejsce apel jasnogórski.

Organizatorem wydarzenia jest Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Syjon.