Zapraszamy na Galę Kobiet Wyjątkowych i Galę Samorządu Ziemi Piotrkowskiej

Kategoria: Kultura   Dodano: 19 maja 2022    Wyświetleń: 1298   Autor: K. Szyposzyńska

Przewodniczący Rady Powiatu, Starosta Powiatu Piotrkowskiego zapraszają na Galę Kobiet Wyjątkowych połączoną z Galą Samorządu 20 maja 2022 r. g. 18. Gminno - Szkolna Hala Sportowa w Moszczenicy, Wystąpią Joanna Aleksandrowicz, Dziecięcy Zespół Koraliki z Czarnocina, Piotrkowska Orkiestra Kameralna

Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim Bernard Matyszewski zapraszają na Galę Kobiet Wyjątkowych i Galę Samorządu, która odbędzie się już jutro 20 maja 2022 roku o godz. 18:00 w Gminno - Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy.

Podczas wydarzenia wręczone zostaną statuetki dla Wyjątkowych Kobiet oraz podziękowania i medale pamiątkowe dla osób zaangażowanych w rozwój samorządu Powiatu Piotrkowskiego. Wieczór wzbogacą artystyczne występy Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej, Dziecięcego Zespołu Koraliki z Czarnocina oraz Joanny Aleksandrowicz, której płytę "Od nocy do nocy" będzie można nabyć w czasie Gali.