Starosta w gronie przyjaciół Kapeli Fakiry

Kategoria: Kultura   Dodano: 24 sierpnia 2021    Wyświetleń: 654   Autor: Aneta Stępień

Marek Doeciński wręcza Staroście Powiatu Piotrowi Wojtysiakowi statuetkę "Wspaniały Przyjaciel"

Na zaproszenie Starosty Powiatu Piotrkowskiego w Piotrkowie Piotra Wojtysiaka gościł w powiatowym urzędzie Marek Doleciński lider i założyciel piotrkowskiej Kapeli Fakiry, która w tym roku obchodzi jubileusz 45-lecia.

Starosta życzył wszystkim członkom kapeli wspaniałych sukcesów muzycznych i kolejnych cudownych, twórczych lat. W dowód uznania za dotychczasową współpracę między samorządem powiatowym a Kapelą Fakiry Starosta otrzymał statuetkę "Wspaniałego Przyjaciela" i najnowszy krążek wydany przez kapelę "Na wszystkie duszy nastroje".