Pokaż nam najpiękniejsze zakątki powiatu

Kategoria: Kultura   Dodano: 16 lipca 2020    Wyświetleń: 1498   Autor: Aneta Stępień

Nie jest ważne czy telefonem czy aparatem, zrobione przypadkowo bądź po dłuższej obserwacji. Liczy się, aby spełniły podstawowy warunek - ukazywały najpiękniejsze zakątki Powiatu Piotrkowskiego. Na to liczą organizatorzy kolejnej edycji konkursu fotograficznego "ZIEMIA PIOTRKOWSKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA".

W konkursie może wziąć udział każdy, którego pasją jest fotografia i jego osobiste spojrzenie na naturalne piękno naszej krainy. Celem konkursu jest pokazanie najciekawszych zakątków powiatu oraz odkrywanie nowych miejsc, a także odniesienie się do tego, co z pozoru wydaje się codzienne i opatrzone. Czekamy na fotografie. Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2020 roku.

Regulamin konkursu fotograficznego

Karta zgłoszeniowa