KOLORY STRAŻY JAK SIĘ MARZY - oczami dzieci

Kategoria: Kultura   Dodano: 01 marca 2021    Wyświetleń: 721   Autor: Aneta Stępień

Wszyscy uczestnicy konkursu "KOLORY STRAŻY JAK SIĘ MARZY" czekali na tę wiadomość odkąd przesłali swoje prace plastyczne do OSP w Moszczenicy. Nagród wystarczyło dla wszystkich 102 młodych artystów.
Wybór trzech prac, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach wiekowych był bardzo trudny. Najwięcej punktów uzyskali:
kategoria 1 - do lat 6: Gucio Bernacki z Moszczenicy lat. 3,5
kategoria 2 - 7-10 lat: Oliwier Żelazny z Woli Moszczenickiej 10 lat
kategoria 3 - powyżej 10 lat: Oliwia Walaszkiewicz z Moszczenicy lat 13

Podczas podsumowania konkursu Powiat Piotrkowski reprezentowany był przez Wicestarostę Powiatu Dariusza Magacza.

- Jestem pod dużym wrażeniem prac wykonanych przez dzieci, a Prezesowi Zarządu OSP Piotrowi Kaźmierczakowi gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia w dalszym wzorowym kierowaniu jednostką - podkreślił Wicestarosta Magacz.