Ducha romantyzmu zinterpretują w wierszu

Kategoria: Kultura   Dodano: 16 listopada 2022    Wyświetleń: 529   Autor: Aneta Stępień

XIV EDYCJA POWIATOWEGO TURNIEJU RECYTATORSKIEGO  Duch Romantyzmu  Zgłoszenia do 21 listopada 2022 r.  w Mediatece 800-lecia  Przesłuchania oraz podsumowanie turnieju 16 grudnia 2022 r.  SZCZEGÓŁY NA  www.BIBLIOTEKA.PIOTRKOW.PL/KONKURSY   2 KATEGORIE WIEKOWE:  • SZKOŁY PODSTAWOWE / KLASY VI-VIII  • SZKOŁY PONADPODSTAWOWE  Loga:  Miasto Piotrków Trybunalski, Mediateka , Powiat Piotrkowski, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  W tle odwrócona placami dziewczynka w blasku reflektorów trzyma mikrofon.

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w XIV edycji Powiatowego Turnieju Recytatorskiego pt.: Duch romantyzmu.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zapoznaj się z REGULAMINEM.

2. Przygotuj prezentację w formie recytacji i deklamacji z elementami tańca, muzyki i innych sztuk wizualnych na podstawie utworów lub ich fragmentów z epoki romantyzmu - spoza kanonu lektur szkolnych.

3. Wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku na adres MBP lub maila: animacja@biblioteka.piotrkow.pl.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody! Zgłoszenia do 21.11.2022 r.