Kalendarium wydarzeń

Kategoria: Kalendarium wydarzeń   Dodano: 29 kwietnia 2019    Wyświetleń: 6893   Autor: Admin

Nadchodzące wydarzenia:

 

IV Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych i Śpiewaczych

Organizator:

Powiat Piotrkowski i Gmina Czarnocin

Rodzaj wydarzenia:

przegląd

Opis:

IV Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych i śpiewaczych w Czarnocinie W PROGRAMIE: Przegląd Zespołów Ludowych śpiewaczych z terenu Powiatu Piotrkowskiego Występ Zespołu 30 PLUS Występ Dziecięcego Zespołu KORALIKI z Czarnocina Występ Jubileuszowy z okazji 20-lecia Zespołu Ludowa Biesiada z Czarnocina Ogłoszenie wyników konkursu Wystawa zdjęć z projektu Folk Fashion Show 2022 2 października 2022 r. sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie Zaczynamy o godz. 13:00 Panie tańczące w strojach ludowych na trawie  ZAPRASZAJĄ: Wójt Gminy Czarnocin Roman Miksa Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak Dyrektor GBP w Czarnocinie Milena Dzięcielewska

Talenty wokalne i taneczne w ludowym charakterze już w najbliższą niedzielę będzie można podziwiać w Czarnocinie. Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak wraz z Wójtem Gminy Czarnocin Romanem Miksą zapraszają na IV Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych i Śpiewaczych. Prezentacja zespołów odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie. Początek przeglądu o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

Miejsce:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnocinie

 
 

III Kongres Mierniczych i Geodetów Polskich został odwołany

Organizator:

Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim

Rodzaj wydarzenia:

kongres

Opis:

III Kongres Mierniczych i Geodetów Polskich został odwołany

"Partnerstwo w Geodezji" pod taką nazwą Starostwo Powiatowe w Piotrkowie wraz Lokalnym Stowarzyszeniem Geodezyjnym oraz Geodetami Ziemi Piotrkowskiej, organizuje III Kongres Mierniczych i Geodetów Polskich. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w Hotelu Magellan w Bronisławowie, w dniach 13-15 października 2022 roku. Zainteresowani powinni przesłać formularz zgłoszeniowy do 31 sierpnia mailem na adres m.pawlowska@powiat-piotrkowski.pl. Informacje na temat organizacji Kongresu udzielane są pod numerami 44 732 88 18 i 44 732 88 44.  

III Kongres Mierniczych i Geodetów Polskich PANELE

Formularz zgłoszeniowy III Kongres Mierniczych i Geodetów Polskich

Miejsce:

Hotel Magellan w Bronisławowie