Zobacz jak intensywnie rozwijamy infrastrukturę drogową w powiecie

Kategoria: Informacje   Dodano: 15 stycznia 2021    Wyświetleń: 711   Autor: Aneta Stępień

Inwestycje drogowe Powiatu Piotrkowskiego 2019-2020 to materiał podsumowujący działania Powiatu Piotrkowskiego dotyczące budowy i modernizacji dróg oraz chodników na terenie naszego Powiatu. Mieszkańcy oraz goście Ziemi Piotrkowskiej w ciągu tych dwóch lat dostali do dyspozycji ponad 40 km przebudowanych dróg, a łączny koszt tych realizacji to ponad 30 mln zł. Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak dziękuje za owocną współpracę gminom Ziemi Piotrkowskiej, które zdecydowały się zaangażować w te inwestycje oraz współpracownikom za pracę nad realizacją tych projektów.
- Powiat Piotrkowski zmienia się na naszych oczach, skala wyzwań jest jednak ogromna - ocenia Starosta Wojtysiak i dodaje: - Wierzę, że wysokie tempo inwestycyjne zostanie utrzymane i przyniesie zadowalające efekty, z których dumni będą mieszkańcy oraz goście Ziemi Piotrkowskiej.