Zawieszone do odwołania wizyty w nieodpłatnych punktach prawnych

Kategoria: Informacje   Dodano: 30 marca 2020    Wyświetleń: 784   Autor: Aneta Stępień

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze komunikat Ministerstwa Sprawiedliwości, tymczasowo zawiesza się od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania udzielanie porad osobiście we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działających na terenie powiatu piotrkowskiego i organizuje się udzielanie porad telefonicznie i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość.

Odwołuje się wszystkie wcześniej umówione wizyty w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktach nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu piotrkowskiego. Udzielanie porad prawnych oraz świadczenie poradnictwa obywatelskiego odbywać się będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość np. przez telefon, pocztą elektroniczną, przez komunikator internetowy lub w formie wideorozmowy.

W celu ustalenia terminu udzielenia porady lub świadczenia poradnictwa obywatelskiego prosimy o kontakt pod nr tel. 44 732 88 01 lub mailowy sekretariat@powiat-piotrkowski.pl

Wniosek - zgłoszenie porady.pdf

Wniosek zgłoszenie porady.doc