Zapraszamy rodzinne firmy na warsztat ekspercki

Kategoria: Informacje   Dodano: 16 lutego 2024    Wyświetleń: 187   Autor: Aneta Stępień

Plakat zapraszający na warsztat ekspercki dla przedsiębiorców dnia 7 marca (czwartek) o godzinie 10:00 w sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Powiat Piotrkowski w ramach działalności Biura Obsługi Inwestora zaprasza przedsiębiorców na warsztat ekspercki pt. „Fundacje rodzinne jako narzędzie ochrony polskich firm rodzinnych”, który odbędzie się 7 marca br. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego, przy ulicy Dąbrowskiego 7 w Piotrkowie Trybunalskim.

Fundacje rodzinne to nowa instytucja prawna wprowadzona do polskiego porządku prawnego z myślą o:

1. sukcesji przedsiębiorstw w perspektywie wielu pokoleń

2. efektywnym zarządzaniu majątkiem

3. ochronie majątku rodzinnego i rozdzieleniu kwestii biznesowych od rodzinnych

4. zabezpieczeniu członków rodziny.

Przyjęte rozwiązania pozwalają na wykorzystanie fundacji rodzinnych jako wehikułów inwestycyjnych, służących pomnażaniu majątku na bardzo korzystnych zasadach podatkowych.

Powyższe zagadnienia będą Państwu przystępnie zaprezentowane przez prawników z warszawskiej kancelarii Hauszyld i Partnerzy.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się pod linkiem:

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkich informacji o spotkaniu udziela Biuro Obsługi Inwestora przy Wydziale Rozwoju, Projektów i Funduszy Zewnętrznych Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, nr tel.: 44 732 88 78 lub 44 732 88 95.