Zapraszamy na Jarmark Cysterski na Podklasztorze

Kategoria: Informacje   Dodano: 24 czerwca 2022    Wyświetleń: 1407   Autor: Aneta Stępień

Jarmark Cysterski  Powiatowe Obchody Świętojańskie Ziemi Piotrkowskiej  25.06.2022 r.  START GODZ. 15:00  W PROGRAMIE: WIOSKA RYCERSKA STRZELANIE Z ŁUKU LEKCJA HISTORII O OPACTWIE CYSTERSÓW PIECZENIE ZIEMNIAKÓW PUSZCZANIE WIANKÓW NA WODĘ WARSZTATY PLECENIA WIANKÓW WARSZTATY Z TWORZENIA LAMPIONÓW WYSTĘPY LOKALNYCH ZESPOŁÓW LUDOWYCH DMUCHANY PLAC ZABAW    HOTEL PODKLASZTORZE W SULEJOWIE UL. Władysława Jagiełły 1 PARTNER WYDARZENIA MOK W SULEJOWIE

Na prawdziwie cysterską ucztę dla duszy i ciała zapraszają w sobotę 25 czerwca - samorząd Powiatu Piotrkowskiego oraz Hotel Podklasztorze. We współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Sulejowie zorganizowane zostaną dla uczestników wydarzenia warsztaty z plecenia wianków oraz tworzenia lampionów, które będą puszczane na wodę. Na błoniach klasztoru powstanie wioska rycerska, której rycerze poprowadzą kurs strzelania z łuku. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Oreada.

Warsztaty plecenia wianków oraz tworzenia lampionów  Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych podczas Jarmarku Cysterskiego w ramach Powiatowych Obchodów Świętojańskich  Ziemi Piotrkowskiej 25.06.2022 r.   HOTEL PODKLASZTORZE W SULEJOWIE UL. Władysława Jagiełły 1 Ilość miejsc ograniczona!  Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmujemy do 22.06 2022 roku na adres e-mail: m.pawlowska@powiat-piotrkowski.pl oraz pod nr tel. 44 732 88 18 Warsztaty plecenia wianków poprowadzi Mistrz Florystyki Ewelina Gwadera. Warsztaty tworzenia lampionów poprowadzi Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie.