Zapraszamy na Forum Rolnicze Powiatu Piotrkowskiego

Kategoria: Informacje   Dodano: 05 kwietnia 2023    Wyświetleń: 1225   Autor: Aneta Stępień

Plakat informacyjny dotyczący Forum Rolniczego Powiatu Piotrkowskiego. Treść w artykule.

Starosta Powiatu Piotrkowskiego przy współpracy z Ambasadą Królestwa Danii serdecznie zaprasza na Forum Rolnicze Powiatu Piotrkowskiego, które odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2023 roku w Hotelu Górskim (Proszenie 1B, Wolbórz).

Tegoroczne Forum poświęcone zostało współpracy polsko-duńskiej w zakresie hodowli trzody chlewnej i innowacyjnego rolnictwa. W 2022 roku Powiat Piotrkowski nawiązał współpracę z Ambasadą Królestwa Dani, w wyniku której wystąpiła wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk wśród naszych rolników i przedsiębiorców.

Pierwszego dnia Forum zapraszamy lekarzy weterynarii z województwa łódzkiego do uczestnictwa w seminarium, które będzie podejmowało takie zagadnienia jak: bioasekuracja, zapobieganie ASF, zarządzanie zdrowiem świń w perspektywie polsko-duńskiej.

Rejestracja: link do zgłoszeń: https://www.interankiety.pl/f/BoJl7Pk6; tel. kom. 511530969; e-mail: recepcja@hotel-gorski.net

Podczas drugiego dnia Forum, na które zapraszamy rolników i firmy związane z hodowlą trzody chlewnej, będzie miała miejsce prezentacja wiodących duńskich firm w zakresie zrównoważonego i zdrowego żywienia świń oraz ogólnych praktyk hodowlanych w Danii.

Rejestracja rolników z terenu Powiatu Piotrkowskiego: tel.: (44) 732 88 95; e-mail: forumrolnicze@powiat-piotrkowski.pl

Rejestracja rolników spoza terenu Powiatu Piotrkowskiego: ANKIETA ZGŁOSZENIOWA; tel. kom. 511530969; e-mail: recepcja@hotel-gorski.net

Zgłoszenia są zbierane do dnia 17 kwietnia br.

Szczegółowy program wydarzenia wraz ze sposobami rejestracji znajdą Państwo w Agendzie. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś dostosowania, żeby swobodnie wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wskazanie potrzeby telefonicznie bądź elektronicznie.

Partnerami wydarzenia są Danish Agriculture & Food Council, Londbrug Fodevare oraz Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego.

Agenda 24 kwietnia 2023 rok

Agenda 25 kwietnia 2023 rok