Za dobrą naukę zasłużyli na stypendia

Kategoria: Informacje   Dodano: 25 kwietnia 2024    Wyświetleń: 178   Autor: Aneta Stępień

Najzdolniejsi uczniowie z Wolborza

Najzdolniejsza dziewiętnastka, czyli uczniowie szkół powiatowych z najlepszymi wynikami w nauce odebrali dziś półroczne stypendia Starosty Powiatu Piotrkowskiego. Wśród nich jest  Maja Arkuszewska z Technikum w Wolborzu z najwyższą średnią - 5,25.

Prymusi oprócz średniej ocen nie niższej niż 4.0 musieli wykazać się dodatkowymi osiągnięciami w olimpiadach przedmiotowych czy zawodach sportowych. Starosta Piotr Wojtysiak wraz z Wicestarostą Dariuszem Magaczem pogratulowali wyróżnionym, wręczając im stypendia w wysokości od 200 zł do 400 złotych miesięcznie i życzyli tak znakomitych efektów w dalszej edukacji. Młodzieży w czasie spotkania towarzyszyli dyrektorzy szkół: Wiesława Olejnik, Małgorzata Zawisza i Maciej Stachaczyk.

Lista stypendystów:

ZS CKZ w Bujnach