Wybierzmy Kobiety Wyjątkowe Ziemi Piotrkowskiej

Kategoria: Informacje   Dodano: 20 lutego 2024    Wyświetleń: 1162   Autor: Aneta Stępień

Czerwono - czarny plakat ze złotymi elementami, w tle ruchoma, złota statuetka ukazująca kobietę.  Główny napis:  Gala Kobiet Wyjątkowych Powiatu Piotrkowskiego.  Data i godzina rozpoczęcia: 10 marca 2024 r.  Godzina 17:00.  Miejsce wydarzenia:  Gminno-Szkolna Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15;  Kontakt oraz szczegółowe informacje Wydział Aktywizacji Społecznej:  r.budzisz@powiat-piotrkowski.pl;  Facebook: Powiat Piotrkowski;  Strona internetowa: www.powiat-piotrkowski.pl;  tel. 44 732 88 44

Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak zaprasza do zgłaszania kandydatek do wyróżnienia "Kobieta Wyjątkowa Ziemi Piotrkowskiej". Wyróżnienie to przyznawane jest za szczególne osiągnięcia kobiet w działaniach na rzecz Powiatu Piotrkowskiego poprzez promowanie postaw aktywnych, społecznych, kulturowych i przedsiębiorczych.

- Chcemy wyłonić i  podziękować tym Paniom, które są aktywne w swoich środowiskach, inicjują wydarzenia, a ich codzienna praca inspiruje i może być wzorem do naśladowania dla innych - podkreśla Starosta Wojtysiak.

Wyróżnienie „Kobieta Wyjątkowa Ziemi Piotrkowskiej” jest przyznawane w 5 kategoriach:

• Działalność społeczna
  • Samorząd
  • Rolnictwo i Przedsiębiorczość
  • Sport i zdrowie

Gala Kobiet Wyjątkowych odbędzie się 10 marca 2024 roku w Gminno – Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy o godz. 1700.

Kartę zgłoszeniową należy przesłać mailem na adres: r.budzisz@powiat-piotrkowski.pl lub pocztą do Wydziału Aktywizacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb., ul. Dąbrowskiego 7 do dnia 1 marca br. Osoba do kontaktu: Renata Budzisz, tel. 44 732 88 44. Szczegóły dotyczące trybu zgłaszania kandydatek znajdują się poniżej:

Kobieta Wyjątkowa Ziemi Piotrkowskiej - Regulamin

Wniosek zgłoszeniowy