Wośpowa orkiestra zagrała na Przystanku PCP

Kategoria: Informacje   Dodano: 29 stycznia 2024    Wyświetleń: 411   Autor: Aneta Stępień

Uczestnicy finału WOŚP na terenie PCP Piotrków Trybunalski

Morsowanie, Moto WOŚP, festyn "Bezpieczne ferie" ze służbami mundurowymi i liczne licytacje - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez piotrkowski sztab 3657 i samorząd Powiatu Piotrkowskiego w czasie niedzielnego 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do organizacji wydarzenia wykorzystano Przystanek a w zasadzie cały teren Powiatowego Centrum Przesiadkowego Piotrków Trybunalski. Odnowiony budynek dworcowy na jeden dzień stał się bankiem sztabowym, gdzie swoje wośpowe puszki rozliczyło blisko 880 wolontariuszy, którym tuż przed światełkiem do nieba serdecznie podziękowali Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz szef sztabu 3657 Dariusz Cecotka. Dla wszystkich uczestników niedzielnego finału na scenie Przystanku WOŚP zagrali i zaśpiewali: Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej Piotrkowianie, Boro, The Thinners, Dreszcze, Jasny Plan i gwiazda wieczoru - C-Bool.