Uwaga!!! Wiadukt w Siomkach został zamknięty

Kategoria: Informacje   Dodano: 20 października 2020    Wyświetleń: 1255   Autor: Aneta Stępień

Rusza największa tegoroczna inwestycja realizowana przez samorząd Powiatu Piotrkowskiego – remont wiaduktu w Siomkach wraz z przebudową drogi powiatowej Piotrków – Kalisko. W związku z tym zamknięto przejazd przez wiadukt.

Na czas prowadzonych robót wyznaczono objazdy drogami: powiatową i gminną: Siomki do Krzyżanowa i następnie do Bujen, który jest przeznaczony wyłącznie dla ruchu pojazdów osobowych. Przewidywany czas zamknięcia wiaduktu to 30 czerwca 2021 roku. Inwestycja na drodze 1500E na odcinku Piotrków – Jeżów” jest realizowana w ramach dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 3 763 724,00 zł (koszt całkowity zadania 5 893 707,62 zł). Przepraszamy za utrudnienia związane z koniecznością realizacji inwestycji.