Uwaga kierowcy! Szykują się utrudnienia na Przedborskiej w Gorzkowicach

Kategoria: Informacje   Dodano: 17 listopada 2022    Wyświetleń: 76   Autor: Aneta Stępień

Tablica Rządowego Funduszu Polski Ład stoi przy drodze powiatowej w Gorzkowicach

Rozpoczęły się prace przygotowawcze do kolejnej inwestycji drogowej w Powiecie Piotrkowskim. Przy ul. Przedborskiej w Gorzkowicach firma, która wygrała przetarg, niebawem dokona frezowania nawierzchni jezdni.

Sama inwestycja obejmie rozbudowę dwóch obiektów mostowych i przebudowę 1,3 km drogi powiatowej, na realizację której Powiat Piotrkowski pozyskał 9,1 mln złotych z Rządowego Funduszu Polski Ład. Zadanie wspiera także samorząd Gminy Gorzkowice. Całkowita wartość inwestycji to 9,8 mln złotych. Prace drogowe mają potrwać do października 2023 roku.

Tablica Rządowego Funduszu Polski Ład