Powiatowe Centrum Przesiadkowe obsługuje już wszystkie kursy

Kategoria: Informacje   Dodano: 03 marca 2023    Wyświetleń: 937   Autor: K. Szyposzyńska

Pasażerowie na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego Piotrków Trybunalski. W tle Wieża Ciśnień.

Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami władz Powiatu Piotrkowskiego, wszystkie połączenia autobusowe mogą być już realizowane z terenu Powiatowego Centrum Przesiadkowego Piotrków Trybunalski.

Na początku marca z ulicy Generała Stefana Roweckiego - Grota zniknęły przystanki obsługujące zarówno kursy przychodzące, jak i wychodzące. Zostały zdemontowane przez Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim odpowiedzialnego za organizację ruchu na tym terenie. Tym samym wszystkie połączenia mogą być już realizowane z terenu Powiatowego Centrum Przesiadkowego Piotrków Trybunalski. Ruch na wspomnianej ulicy został odciążony, a obsługa pasażerska przeniosła się na teren Centrum.