Statuetka Anioła dla Anny Ścisłowicz

Kategoria: Informacje   Dodano: 17 maja 2024    Wyświetleń: 226   Autor: Aneta Stępień

Pani Ania ze statuetką obok Pani Monika Hajniak

Anna Ścisłowicz - laureatką "Aniołów dla najlepszych rodzin zastępczych z województwa łódzkiego”. W ramach Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny to wyróżnienie otrzymały 23 rodziny z całej Ziemi Łódzkiej, w tym Pani Ania, która jest rodzicem zastępczym, dla czworga dzieci w powiecie piotrkowskim.

Pani Ani w tej ważnej chwili towarzyszyła jej koordynatorka pieczy zastępczej z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) w Piotrkowie Tryb. Monika Hajniak. Uroczyste spotkanie zorganizowano w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Serdeczne gratulacje Pani Ani za jej wytrwałość i niezłomność, jakie na co dzień pokazuje stwarzając dom dla dzieci, którym nie jest to obecnie dane, składają władze Powiatu Piotrkowskiego oraz PCPR w Piotrkowie Trybunalskim.

Laureaci Aniołów na scenie