Starosta apeluje o poprawę organizacji punktu drive thru w Piotrkowie

Kategoria: Informacje   Dodano: 25 stycznia 2022    Wyświetleń: 486   Autor: Aneta Stępień

Probówka z etykietą pozytywnego wyniku na COVID-19

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, Starosta Piotr Wojtysiak w poniedziałek 24 stycznia wystosował pismo do Dyrektora Naczelnego Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi Krzysztofa Janeckiego o zmianę organizacji pracy Punktu drive thru mieszczącego się przy ul. POW w Piotrkowie Tryb.
Jeszcze dziś (25 stycznia) zostanie zwiększona obsługa w punkcie organizowanym przez Wojewódzką Stację Ratownictwa Medycznego w Łodzi i nikt nie powinien zostać odesłany bez wykonania badania - taka informacja została przekazana podczas rozmowy Starosty Wojtysiaka z Dyrektorem Janeckim.
Ponadto, Starosta zwrócił się do Dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Łodzi Artura Olsińskiego o zwiększenie liczby karetek wymazowych na terenie naszego powiatu - oczekując pozytywnego rozpatrzenia tego postulatu.

Pisma Starosty do Krzysztofa Janeckiego i Artura Olsińskiego