Sportowych faworytów można zgłaszać do 6 lutego

Kategoria: Informacje   Dodano: 03 lutego 2023    Wyświetleń: 2220   Autor: K. Szyposzyńska

Pracownicy Wydziału Aktywizacji znajdują się w sali konferencyjnej Starostwa z plakatem promującym Plebiscyt Sportowy Ziemi Piotrkowskiej. W tle ścianka z logo Powiatu Piotrkowskiego Prosto z serca.

W ramach piątkowego newsa sportowego od pracowników Wydziału Aktywizacji Społecznej piotrkowskiego Starostwa informujemy, że tylko do 6 lutego (najbliższy poniedziałek) można zgłaszać swoich faworytów do Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej.

W ramach Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej 2022 zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim zostanie wybrany:

• najpopularniejszego sportowca w 2022 r.,
  • najpopularniejszy klub sportowy w 2022 r.,
  • najlepszego sportowca w 2022 r.,
  • najlepszego trenera w 2022 r.

Na Laureatów czekają bony o wartości nawet 1000 zł!

Informacji na temat Plebiscytu udziela Grzegorz Sipa:

• e-mail: g.sipa@powiat-piotrkowski.pl,
  • tel.: 44 732 88 45.

Regulamin Plebiscytu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się pod poniższym linkiem: