Rywalizowali w kręgle w ramach XXII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego

Kategoria: Informacje   Dodano: 02 grudnia 2022    Wyświetleń: 629   Autor: K. Szyposzyńska

Starosta Piotr Wojtysiak, Przewodniczący Rady Bernard Matyszewski, Radna Grażyna Lasek, Radny Krzysztof Mroczkowski oraz pracownik naszego Starostwa Grzegorz Sipa stoją w sali w kompleksie w Kleszczowie.

W Kompleksie Sportowo - Rekreacyjnym w Kleszczowie miały dziś miejsce zmagania w ramach trzeciej konkurencji XXII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego, czyli w kręgle. Podsumowano również XXI Spartakiadę, którą przerwał wybuch epidemii koronawirusa.

Drużyna reprezentująca Gminę Czarnocin - to ona okazała się najlepsza w kręgle podczas XXII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego. Drugie miejsce zajęła Gmina Wola Krzysztoporska, trzecie zaś przypadło Gminie Sulejów. Drużyna występująca w barwach naszego Powiatu w składzie: Starosta Piotr Wojtysiak, Przewodniczący Rady Bernard Matyszewski, Radna Grażyna Lasek, Radny Krzysztof Mroczkowski, pracownik piotrkowskiego Starostwa Grzegorz Sipa - zajęła miejsce zaraz za podium, czyli 4.

Rywalizacja była na wysokim poziomie, bo do zawodów zgłosiło się aż 11 reprezentacji.

A oto klasyfikacja indywidualna:

Kobiety:

1 miejsce: Ewelina Pytel - Domańska, Gmina Czarnocin,

2 miejsce: Jolanta Patura, Gmina Ręczno,

3 miejsce: Grażyna Lasek, Powiat Piotrkowski.

Mężczyźni:

1 miejsce: Andrzej Krajewski, Gmina Czarnocin,

2 miejsce: Bartosz Borkowski, Gmina Sulejów,

3 miejsce: Piotr Łączny, Gmina Łęki Szlacheckie.

Dodatkowo, podczas dzisiejszego wydarzenia odbyło się uroczyste podsumowanie XXI Spartakiady, która została przerwana z powodu COVID-19.

Oto jej oficjalne wyniki:

Kobiety:

1 miejsce: Katarzyna Nowak, Gmina Gorzkowice,

2 miejsce: Grażyna Lasek, Powiat Piotrkowski,

3 miejsce: Małgorzata Domańska, Gmina Moszczenica,

3 miejsce: Anita Kaliszewska-Kuder, Gmina Sulejów,

Mężczyźni:

1 miejsce: Bartosz Borkowski, Gmina Sulejów,

2 miejsce: Piotr Frydrych, Gmina Czarnocin,

3 miejsce: Jan Ratajczyk, Gmina Sulejów.

Klasyfikacja generalna:

1 miejsce: Gmina Sulejów,

2 miejsce: Gmina Gorzkowice,

3 miejsce: Gmina Rozprza.

Uczestnikom wydarzenia gratulowali Starosta Piotr Wojtysiak oraz Przewodniczący Rady Bernard Matyszewski. Dokonali także podsumowania dzisiejszych sportowych zmagań.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo?fbid=516174323881861&set=pcb.516174767215150