Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc do projektu "Niania..."

Kategoria: Informacje   Dodano: 09 czerwca 2022    Wyświetleń: 1103   Autor: Aneta Stępień

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi nabór kobiet, które chcą wrócić do pracy, a jednocześnie zapewnić właściwą opiekę swoim pociechom.  Projekt przewiduje udzielenie wsparcia 30 pracującym kobietom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3, które są aktywne zawodowo lub planują powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka. Wsparcie polegać będzie na refundacji części kosztów wynagrodzenia niani przez okres do 12 miesięcy. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie projektu dostępnym na stronie: www.pcprpiotrkow.pl oraz w Biurze Projektu.

ostatnie wolne miejsca dla mam, które chcą wrócić do pracy, ale potrzebują zapewnić swojemu dziecku opiekę niani, babci, cioci. W związku z tym rekrutacja przedłużona została do 10 czerwca. Czekamy na zgłoszenia!

Projekt realizowany przez Powiat Piotrkowski "Niania szansą na powrót do pracy" przewiduje udzielenie wsparcia 30 pracującym kobietom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3. Uczestniczki projektu otrzymają refundację części kosztów wynagrodzenia niani przez okres do 12 miesięcy. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie projektu dostępnym na stronie: www.pcprpiotrkow.pl oraz w Biurze Projektu.

Udział w projekcie może wziąć wyłącznie Kobieta spełniająca łącznie poniższe wymagania:

• zamieszkuje na terenie Powiatu Piotrkowskiego,
  • jest osobą pracującą, która sprawuje opiekę nad dzieckiem/dziećmi do lat 3,
  • drugi rodzic dziecka pracuje – nie dotyczy osób samotnie wychowujących dziecko,
  • której dziecko nie chodzi do żłobka, klubu dziecięcego ani nie jest pod opieką dziennego opiekuna.

Do kryteriów premiujących należy m.in.: samotne wychowywanie dziecka, niepełnosprawność, dochody poniżej minimum socjalnego.

Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane będą do dnia 10 czerwca 2022 roku.

Regulamin rekrutacji do projektu

Formularz rekrutacyjny

Deklaracja uczestnictwa w projekcie

Biuro Projektu:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim

"Niania szansą na powrót do pracy"

ul. 3 Maja 33, pokój 216 (II piętro)

e-mail: niania@pcprpiotrkow.pl

godziny pracy biura: pon.- pt. – 7:30 - 15:30