Punkt w Moszczenicy rozpoczął masowe szczepienia

Kategoria: Informacje   Dodano: 05 maja 2021    Wyświetleń: 1051   Autor: Aneta Stępień

Ruszyły masowe szczepienia przeciw COVID-19 w zorganizowanym przez samorząd Powiatu Piotrkowskiego punkcie szczepień w Hali Sportowej w Moszczenicy.

Prawidłowość organizacji miejsca, gdzie dziennie będzie można szczepić 400 osób, potwierdziła Staroście Powiatu Piotrkowskiego Piotrowi Wojtysiakowi i Wicestaroście Dariuszowi Magaczowi, Karolina Cubała Kierownik Zarządzania Kryzysowego w Piotrkowie wraz z gospodarzem obiektu Włodzimierzem Kaźmierczakiem. Punkt będzie czynny w dni powszednie w godz. od 8.00 do 16.00. Aby móc się zarejestrować na szczepienie w Moszczenicy:

• Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989,
  • zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
  • wyślij SMS o treści "SzczepimySie" na numer 880 333 333,
  • skontaktuj się bezpośrednio z punktem szczepień tel. 534 786 391