Przed nami Powiatowy Turniej Szachowy

Kategoria: Informacje   Dodano: 06 czerwca 2023    Wyświetleń: 740   Autor: Aneta Stępień

I POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY POWIATU PIOTRKOWSKIEGO PIOTRA WOJTYSIAKA  MOSZCZENICA 17.06.2023 R. GODZINA 10.00 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 2, 97-310 Moszczenica  Kategorie wiekowe Kat. Szkoła Podstawowa - dziewczęta i chłopcy  Kat. Szkoła Ponadpodstawowa - dziewczęta i chłopcy Kat. Open - kobiety i mężczyźni  DO ZDOBYCIA ATRAKCYJNE NAGRODY ORAZ UPOMINKI ZGŁOSZENIA DO DNIA 14 CZERWCA 2023 R. G.SIPA@POWIAT-PIOTRKOWSKI.PL 44 732 88 45   Plakat I Powiatowego Turnieju Szachowego o Puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego  Piotra Wojtysiak, w tle (ciemne) kilka figur szachowych. W lewym górnym rogu (złote) logo Powiatu Piotrkowskiego Prosto z serca wraz z tekstem  Na dole plakatu znajduje się termin zgłoszeń do zawodów sportowych, numer telefonu oraz adres e-mail.

Miłośników królewskiej gry - szachów - zapraszamy do udziału w Powiatowym Turnieju Szachowym. O puchar Starosty Powiatu Piotra Wojtysiaka będzie można powalczyć już 17 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy.

Zgłoszenia uczestników w kategoriach dzieci, młodzież i open przyjmowane są do 14 czerwca. Wystarczy wypełnić załączoną kartę i przesłać na adres g.sipa@powiat-piotrkowski.pl.

Regulamin Turnieju