Powiatowi urzędnicy grają razem z WOŚP

Kategoria: Informacje   Dodano: 26 stycznia 2024    Wyświetleń: 356   Autor: Aneta Stępień

Kierownictwo urzędu wrzuca do puszki datki na WOŚP

Powiatowa puszka WOŚP zasilona. Pracownicy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb. na dwa dni przez 32. Finałem wsparli Orkiestrę, która w tym roku gra, aby skutecznie leczyć płuca dzieci i dorosłych po pandemii.

Czy zebrana w tym roku kwota do powiatowej puszki będzie rekordowa okaże się w niedzielę po rozliczeniu jej w banku sztabowym zlokalizowanym w Powiatowym Centrum Przesiadkowym Piotrków Trybunalski. Samorząd Powiatu po raz kolejny włączył się w organizację atrakcji, na które zapraszamy wraz z piotrkowskim sztabem 3657. Puszki będzie można rozliczać w niedzielę 28 stycznia w godz. od 10:00 do 19:00.