Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ma już 10 lat

Kategoria: Informacje   Dodano: 01 lutego 2023    Wyświetleń: 466   Autor: K. Szyposzyńska

Starosta Piotr Wojtysiak z przedstawicielami władz powiatowych oraz Dyrektorem Poradni znajdują się w sali konferencyjnej Starostwa. W tle logo Powiatu Piotrkowskiego prosto z serca.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 10. urodziny. Z okazji tego okrągłego jubileuszu władze samorządu powiatowego złożyły kadrze Poradni serdeczne życzenia. Był to też dobry moment na podsumowanie dotychczasowej działalności tej placówki, z usług której korzystają mieszkańcy Powiatu Piotrkowskiego.

Podziękowania oraz życzenia wszelkiej pomyślności na kolejne lata działalności całej kadrze Przychodni na czele z jej Dyrektorem Markiem Stanikiem złożyli Starosta Piotr Wojtysiak, Przewodniczący Rady Bernard Matyszewski, Wicestarosta Dariusz Magacz, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Dorota Jankowska oraz Sekretarz Ireneusz Czerwiński. Nie zabrakło także gratulacji od Dyrektorów szkół powiatowych w Bujnach, Czarnocinie, Sulejowie, a także w Wolborzu. Dyrektor Stanik dokonał podsumowania działalności Poradni, z której nieodpłatnie mogą korzystać mieszkańcy Powiatu Piotrkowskiego. Realizuje ona swoje zadania w szczególności poprzez diagnozowanie, opiniowanie, działalność terapeutyczną, prowadzenie mediacji, interwencję kryzysową, działalność profilaktyczną, poradnictwo, konsultacje oraz działalność informacyjno - szkoleniową.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo?fbid=560910596074900&set=pcb.560910926074867

Tort z owocami z napisem 10 lecie Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.