Powiat wesprze organizację Seniorady 2021

Kategoria: Informacje   Dodano: 18 listopada 2021    Wyświetleń: 705   Autor: Aneta Stępień

Na II Forum Rady Seniorów powiatu piotrkowskiego pod nazwą SENIORADA 2021 zaprasza już 19 listopada 2021 r. o godz. 11:00 Wolborskie Stowarzyszenie Seniorów i Osób Niepełnosprawnych „Senior Vigor”. Wydarzenie będzie okazją do poznania potrzeb tych związanych ze zdrowiem, ale przede wszystkim szansą na zbadanie potrzeb kulturalnych osób 60+.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszeń należy dokonywać pod numerem telefonu 607 337 731.

Na jego organizację Stowarzyszenie otrzyma dofinansowanie z budżetu Powiatu Piotrkowskiego w wysokości 10 tysięcy złotych. Stosowną umowę podpisał w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb. Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak z przedstawicielkami Stowarzyszenia Prezes Anną Mizgalską-Dąbrowską i Skarbnik Wacławą Siebiatą. Forum odbędzie się w Wolborskim Centrum Kultury, a oprócz części wykładowej przewidziano także część artystyczną wystawę prac rękodzielniczych Elżbiety Bąk i koncert zespołu "Antidotum Quartet".