Powiat dofinansował radiowóz dla gorzkowickiego komisariatu

Kategoria: Informacje   Dodano: 03 lutego 2023    Wyświetleń: 380   Autor: K. Szyposzyńska

Starosta Piotr Wojtysiak wraz z przedstawicielami Policji oraz wójtem Gminy Gorzkowice znajdują się przy aucie

Komisariaty Policji w Gorzkowicach, Sulejowie, a także w Wolborzu zostały doposażone w nowe, nieoznakowane radiowozy. W ich przekazaniu uczestniczył także Starosta Piotr Wojtysiak.

Gorzkowice, Sulejów, a także Wolbórz - komisariaty Policji w tych miejscowościach zostały doposażone w nowe, nieoznakowane radiowozy. W ich przekazaniu uczestniczyli Starosta Piotr Wojtysiak, wójtowie gmin z Powiatu Piotrkowskiego, władze i przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim oraz komisariatów z terenu Powiatu. Radiowóz, jaki trafił do placówki w Gorzkowicach został sfinansowany ze środków Gminy Gorzkowice, a także w kwocie 30 tys. zł przez Powiat Piotrkowski.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage Powiatu Piotrkowskiego: FB/PowiatPiotrkowski: https://www.facebook.com/photo/?fbid=562406039258689&set=pcb.562406085925351