Poszukują smaku najlepszej Wiejskiej Kiełbasy

Kategoria: Kultura   Dodano: 22 lutego 2021    Wyświetleń: 99   Autor: Aneta Stępień

Najsmaczniejszy chleb orkiszowy pieką w Rokszycach, a skąd pochodzi najlepsza "Wiejska Kiełbasa z Łódzkiego"? Dowiemy się w ciągu najbliższego  miesiąca.

Kolejny konkurs dla rolników/producentów prowadzących Rolniczy Handel Detaliczny lub działalność Marginalną, Lokalną i Ograniczoną z terenu województwa łódzkiego organizuje Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach. Na zgłoszenia jest niewiele czasu, bo tylko do końca tego tygodnia.

- Jesteśmy zagłębiem trzody chlewnej w województwie łódzkim, więc mam nadzieję, że i tu powstają doskonałe, bo tradycyjne wyroby garmażeryjne - zachęca do udziału w konkursie Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak.

Więcej o konkursie na stronie www.lodr-bratoszewice.pl