Podróż po Ziemi Piotrkowskiej rozpoczęta!

Kategoria: Informacje   Dodano: 29 listopada 2022    Wyświetleń: 643   Autor: K. Szyposzyńska

Producent czekolady Anio wraz ze swoimi produktami, certyfikatem Marki lokalnej prosto z serca przyznanym przez Powiat Piotrkowski oraz statuetką z napisem powiat Piotrkowski prosto z serca. Produkt Ziemi Piotrkowskiej.

Dziś będzie na słodko, bo dziś pierwszy Przystanek podczas Podróży po Ziemi Piotrkowskiej - Znak Marki Lokalnej „Prosto z Serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej”. Ma ona na celu prezentację złotego powiatowego katalogu, na który składają się produkty i usługi, jakie otrzymały Certyfikat Znaku Marki Lokalnej „Prosto z Serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej” przyznany przez Powiat Piotrkowski.

Czekoladowy Przystanek - Czarnocin, Gmina Czarnocin. Czekolada mleczna z piernikami produkowana od 2021 roku
 - Pyszna, rozkoszna, delikatna - tak o swojej czekoladzie wytwarzanej z piernika, cynamonu, mieszkanki orzechów i co najważniejsze najwyższej jakości czekolady mlecznej mówi sama Anna Krakowiak - Nijakowska, właścicielka Pracowni Czekolady ANio (FB/ANio). Przyznaje ponadto, że możliwość posługiwania się Znakiem Marki Lokalnej „Prosto z Serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej” to dla tej czekolady promocja, zaszczyt oraz wyróżnienie.
Oto krótka historia Czekolady mlecznej z piernikami będącej Produktem Lokalnym Ziemi Piotrkowskiej Prosto z Serca, znanej nie tylko na terenie regionu piotrkowskiego, ale także województwa łódzkiego
- Wraz z mężem utraciliśmy pracę podczas pandemii, więc małymi kroczkami zaczęliśmy robić czekolady i praliny. Oczywiście pasja do samej czekolady, a także chęć rozwijania jej smaku nie pozostały tutaj bez znaczenia - mówi Pani Anna.
Na czym polega wyjątkowość receptury Czekolady mlecznej z piernikami i dlaczego warto jej spróbować?
To nietuzinkowe połączenie bardzo dobrej jakości czekolady mlecznej i innych dodatków, takich jak cynamon, mieszanka orzechów i piernik oraz odpowiednich technik pracy z czekoladą.
Gdzie i w jaki sposób można nabyć produkt?
Facebook/ANio
Instagram/aniopraliny
Tel. 609 824 429

Niebawem, kolejny Przystanek podczas podróży po Ziemi Piotrkowskiej - Znak Marki Lokalnej „Prosto z Serca - Produkt Ziemi Piotrkowskiej” - obserwujcie naszą stronę internetową oraz fanpage FB/PowiatPiotrkowski.

Więcej zdjęć dotyczących Czekolady mlecznej z piernikami znajdziecie na naszym fanpage FB/PowiatPiotrkowski:

Logo Powiatu piotrkowskiego Prosto z serca Produkt Ziemi Piotrkowskiej w kolorze granatowym z motywem lasu