Ostatnia w VI kadencji sesja Rady Powiatu

Kategoria: Informacje   Dodano: 22 kwietnia 2024    Wyświetleń: 346   Autor: Aneta Stępień

Prezydium Rady Powiatu

To była 79 - po raz ostatni w VI kadencji zwołana przez Przewodniczącego Rady Bernarda Matyszewskiego - sesja Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim.

Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak przedstawił radnym, prowadzone w chwili obecnej, inwestycje, zarówno te realizowane w placówkach oświatowych, jak i te związane z przebudową dróg powiatowych: w m. Tomawa, ul. Warszawska w Gorzkowicach, w m. Krzykowice, na drodze Milejów - Łazy Duże, w m. Gościmowice, na drodze Bogdanów - Woźniki i w m. Kłudzice. Radni przyjęli uchwały w sprawie zmian budżetowych, wdrożenia działań restrukturyzacyjnych wobec Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Powiatowego Centrum Medycznego w Piotrkowie Trybunalskim, utworzenia Branżowej Szkoły II Stopnia w Sulejowie oraz powierzenia Gminie Aleksandrów zadania publicznego w zakresie zarządzania odcinkiem drogi powiatowej Nr 1503E Rożenek - Siucice na odcinku 4,41 km.