Obrazy na licytacje WOŚP przekazane

Kategoria: Informacje   Dodano: 26 stycznia 2023    Wyświetleń: 605   Autor: K. Szyposzyńska

Obraz przedstawiający dom

Powiat Piotrkowski przekazał kolejne przedmioty na licytacje, jakie zostaną zorganizowane z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem są to obrazy, jakie powstały podczas XII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego.

Na licytacje Sztabu WOŚP Piotrków Trybunalski Focus - sztab 4615 samorząd powiatowy przekazał dwa obrazy autorstwa Jacka Kośmińskiego oraz Bogusława Marii Piaseckiego. Powstały one we wrześniu 2022 r. podczas XII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Piotrkowskich Artystów Plastyków, a dofinansowanego z budżetu Powiatu Piotrkowskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach, jakie będą odbywały się w dniu Wielkiego Finału, 29 stycznia, w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski od godz. 18.
Siema, razem wygrajmy z sepsą!

Obraz przedstawiający psa, w oddali dom oraz góry.